A skąd ja to wszystko mam…

Dzisiaj przychodzę do Was troszkę z nietypowym postem.

Dostajecie czasami wiadomości od różnych ludzi/znajomych typu „skąd masz te kosmetyki?”, „kto ci je przesyła?”, „ja też chcę! Załatwisz mi?”, „wow zazdroszczę! Podzielisz się ze mną?”, „co robisz, że je masz?” i wiele innych w podobnym stylu pytań. Tego typy wiadomości ostatnio dostałam… kilka. Powiem szczerze, że zaczynają mnie one już z jednej strony śmieszyć, a z drugiej denerwować.

 

Dlaczego? A dlatego, że taka osoba czasami odezwie się tylko po to aby coś otrzymać, albo nie ma kontaktu ze mną długi, długi czas, a napisze żeby się dowiedzieć tej konkretnej rzeczy..

Odpowiadam i mam nadzieję, że zainteresowane osoby przeczytają ten post i już mnie nie będą o to pytały 🙂

A więc prowadzę stronę internetową związaną z tematyką kosmetyczno – dziecięcą. Ale głównie są to artykuły związane z kosmetykami. Mam zawarte „umowy” z przeróżnymi markami kosmetycznymi tj. Buña, Lirene, Dr Irena Eris, Pharmaceris, Kubuś, Żywiec, Rossmann, Avon, Dove, Nivea, Visolvit i wiele wiele innych, a cały czas dochodzą nowe.

 

Tak więc kochani jak już wszystko wiecie – mam nadzieję to odpalamy komputery/laptopy, zakładamy stronę www bądź bloga i działamy 🙂 Wystarczy odrobinę się przyłożyć, popisać tu i tam oraz ciut cierpliwości, a zapewne się uda.

A dla tych, którzy nie chcą prowadzić bloga czy strony www, a chcą otrzymywać kosmetyki polecam założyć konto na takich stronach jak:

 • Ofeminin.pl
 • Streetcom.pl
 • Trnd.com
 • Babyliss-totallook.pl
 • Ambasadorka-kosmetyczna.pl
 • Rekomenduj.to
 • Testmetoo.com
 • Wizaż.pl

Na tych stronach najczęściej trzeba skrupulatnie wypełniać ankiety, publikować posty na facebooku, być systematycznym oraz czekać na wyniki czy dostaliśmy się do grona osób, które będą mogły testować dany produkt.

Pozdrawiam serdecznie

Natalia

3 Comment

 1. Swietnie to ujelas, ja rowniez korzystam z tych stron 😀

 2. Sępów nie brakuje :/ Szkoda, że niektórzy teraz zakładają blogi TYLKO po to, by coś dostać, brak słów 🙁

 3. Agi says: Odpowiedz

  Ja nigdy nie dostałam nic od firm i sam wszystkie kosmetyki dostaję . A takie blogerki bardziej się ceni niż takie co na okrągło coś dostają za darmo .

Dodaj komentarz